Пятый президент Украины Петр Порошенко решил вновь показать ценные картины из своей семейной коллекции. Он опять в киевском Музее Гончара с пафосом  открыл выставку редких полотен мировых художников. Картины спрятали за решеткой, показывая, что они "под арестом". 

Петр Порошенко. Фото: скриншот YouTube
Петр Порошенко. Фото: скриншот YouTube

Выставку ценных картин Порошенко открывал вместе с супругой Мариной Порошенко. Также на открытии присутствовал директор музея Петр Гончар.

Всего были представлены сорок картин, которые огородили колючей проволокой и решеткой

Популярные статьи сейчас

О пенсии можно забыть: украинцев огорошили, ПФУ на грани банкротства

Закройте окна и не выходите из дома: Украину накроет сильнейший шторм. Выходные испорчены

Первые заморозки и даже снег: синоптики ошарашили прогнозом, ждать осталось недолго

Эту кашу стоит полюбить: замедляет старение и предупреждает болезни, медики в восторге

Все новости

По словам Порошенко, на выставке присутствуют полотна художников, большинство из которых имеют непосредственное отношение к Украине или в них украинское происхождение, или они иным образом связаны с Украиной.

Также он отметил, что необходимо привлекать к ответственности, и сажать в тюрьму тех, кто выполнял незаконные приказы во время штурма Музея Гончара, который состоялся 26 мая.

Также Порошенко в пух и прах раскритиковал действующую власть. По его словам, нынешнее правительство только урезает финансирование украинской культуры, разрушает экономику страны, не смогла защитить украинцев во время пандемии коронавируса, сократила численность армии во время войны.

"Мы дождались снятия карантина и приглашаем всех посетить инсталляцию и выставку. Приходите, чтобы увидеть воочию, к чему приводят бессмысленные действия власти" - подытожил экс-гарант.

Наживо з Музею Гончара

У Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) сьогодні виставляються полотна митців, більшість з яких мають безпосереднє відношення до України: або у них українське походження, або вони іншим чином пов‘язані з Україною. У той час наша країна була розділена між двома великими імперіями: російською і Австро-Угорською. І Репін, і Крижицький, Тропінін, Бенуа, Лагоріо, Малевич робили усе для того, щоб об‘єднати українську націю. Раніше я вважав, що за таємне вивезення культурних цінностей з України за кордон має бути кримінальна відповідальність. Але не міг передбачити, що ввезення В Україну, абсолютно відкрито, із повним митним оформленням, зі сплатою податків, усіх митних платежів зі свого рахунку, з метою продемонструвати українцям велич нашої культури, може викликати штурм правоохоронними органами національного музею України без жодного рішення суду. Більше того, до честі суду, він не дав їм легітимізувати незаконні дії. Потрібно притягати до відповідальності, звільняти із посад і саджати у в‘язницю тих, хто виконував незаконні накази, хто організовував і замовляв штурм, який відбувся 26 травня. Приємно, коли на життєвому шляху зустрічаєш таких постатей, як Петро Іванович Гончар. Він придумав цю інсталяцію. Глибоко вдячний Петру Івановичу і всьому колективу Музею Гончара: справжнім українцям, патріотам, митцям. Їм є різниця. Вони знають, що нам спільно треба боронити нашу державу не лише на фронті. Учора з жахом дізнався, що кількість книжок, які видані в Україні у 2020 році у порівнянні із 2019 роком скоротилося на 70%, а наклади — на 90%. Що це, як не реванш і повернення у 2013 рік, коли український культурний простір зачищають під експансію російських книжок? Натомість влада збільшує фінансування силових підрозділів, які не мають жодного відношення до армії, і органів влади. І забирають гроші у культури. А що тоді боронять українські воїни, як не українську душу? Українська влада за цей рік лише скоротила фінансування української культури, зруйнувала економіку, залишила людей без захисту під час пандемії коронавірусу, зруйнувала реформи, скоротила чисельність армії під час війни. Українська влада спромоглася лише на один «позитив»: своїми безглуздими та незаконними діями зробила рекламу Музею Гончара. Ми дочекалися зняття карантинних обмежень і запрошуємо усіх відвідати інсталяцію і виставку. Приходьте, щоб побачити на власні очі, до чого призводять безглузді дії влади.

Posted by Петро Порошенко on Friday, June 26, 2020

Как сообщалось, 26 мая экс-гарант Петр Порошенко в очередной раз не явился допрос в ГБР. В этот раз по делу о контрабанде ценных картин. Зато он отправился на открытие выставки, куда привез те самые полотна, фигурирующие в деле.

Позже, сотрудники ГБР взяли штурмом музей Гончара в котором проходит выставка картин пятого президента Петра Порошенко. Сотрудники ГБР провели обыски в музее. При входе в музей сотрудники Госбюро расследований заявили, что им необходимо провести безотлагательные следственные действия без соответствующего судебного одобрения. 

Подписывайтесь на наш Instagram

Подписывайтесь на наш Twitter