Первая леди Украины, Елена Зеленская ведет общественную деятельность, которая обязывает ее постоянно появляться на публике. И, благодаря своему безупречному вкусу, она всегда выглядит элегантно и шикарно.

Елена Зеленская. Фото: скриншот Youtube-видео

Супруга Президента Украины может умело совместить строгий брючный костюм с легкими кедами. А под пиджак она надела обычную белую футболку, которая отлично сочетается с ее обувью.

View this post on Instagram

Той, хто справді має бажання щось зробити, обов'язково знайде можливості та зробить! ⠀ Яскравим підтвердженням цього є київська спеціалізована школа № 125, що у Дніпровському районі, та НВК «Гімназія «Перспектива» в Борисполі, у яких ми разом з кулінарним експертом і громадським активістом Євгеном Клопотенком @klopotenko сьогодні «снідали» та «обідали». ⠀ Це освітні заклади, у яких уже понад півроку втілюють нові підходи до харчування на основі програми Євгена «Нове шкільне харчування Cult Food». ⠀ Якісно свіже меню, раціонально підібрані смакові поєднання, естетично подана їжа, можливість обрати страву на свій смак – ось лише частина нововведень, які пропонує ця програма. ⠀ На практиці у школах, які відвідали, це має такий вигляд: декілька страв, серед яких учні можуть обрати саме ту, яку хочеться; комп’ютерні програми для розрахунку калорій та різноманітності меню; обов’язковий контроль потенційних алергенів у стравах, про які заздалегідь попереджають (наприклад, цитрусові, молоко). Результат – гарантовано нагодовані діти, бо на власні очі бачила, як їм смакує (я теж не втрималася й скуштувала локшинник з молочним соусом – справді смачно!🙂), та задоволені батьки. ⠀ Ця програма точно варта розширення та масштабування! Тож далі буде…😉

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Часто Елена предпочитает костюмы свободного кроя, которые делают образ Первой леди ярким и уникальным. Можно убедиться в этом, посмотрев очередную публикацию Елены Зеленской на ее аккаунте в Instagram. На снимке она изображена в сером брючном костюме. Широкие брюки прекрасно сочетаются с удлиненным пиджаком, а строгости этому образу придал черный пояс на талии.

View this post on Instagram

Допис майже на правах реклами 😉 ⠀ Сьогодні в «Мистецькому» стартував «NEOсвітній Арсенал». Організатори обіцяли створити «бунт проти нудної освіти». І їм це вдалося! ⠀ Не просто статичні експозиції, а справжнісінький квест, що поєднує культуру та науку, мистецтво й технології! Фестиваль триватиме до 1 березня та чекає на дітей, батьків, вчителів – усіх, хто хоче «прокачати» свій мозок у прямому значенні слова. Адже фокус-темою цьогорічної події є саме «Супермозок». І навіть простір «Мистецького Арсеналу» на час фестивалю поділений на тематичні «частки»: потиличну, скроневу, тім’яну та лобову. ⠀ Заблукати в лабіринті пам’яті, власноруч створити та запрограмувати робота, наобійматися з «обіймальною» машиною, відчути себе у відкритому космосі, пройти історичний квест та дізнатися, якими були українці 500 років тому, – все це і ще багато-багато цікавого можливо на «NEOсвітньому Арсеналі». ⠀ Особлива локація – сенсорний лабіринт від єдиного в Україні Музею в темряві «Третя після півночі». Тут працюють незрячі гіди. Проект покликаний змінити наше уявлення про те, як ми сприймаємо світ. Для мене ж це чергове нагадування про важливість інклюзії та безбар’єрності простору навколо нас. ⠀ «NEOсвітній Арсенал» вкотре доводить, що у шкільній освіті процеси навчання, заохочення до наукових досліджень та відкриттів можуть і мають бути захопливими – такими, які загравали б з дитячою цікавістю, заполонили й не відпускали. Тож, цитуючи девіз фестивалю, – хай буде з нами всіма сила нейронних зв’язків! 🙂

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Подчеркнул нежность и утонченность Елены Зеленской костюм нежно-голубого цвета, в котором она приняла участие на ежегодном обеде первых леди Fashion 4 Development. Элегантный костюм, состоящий из широких брюк, строгого удлиненного пиджака и жилета очень гармонично сочетался со светлыми волосами жены Президента Украины.

Также в гардеробе Елены Зеленской одно из первых мест занимают трендовые штаны-кюлоты, которая она предпочитает сочетать с удлиненным пиджаком. Главная особенность этих штанов в том, что они прекрасно сочетаются как с туфлями-лодочками, так и с кедами.

View this post on Instagram

#paris #france 🇺🇦 🇫🇷

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Судя по комментариям под публикациями Зеленской, подписчики в восторге от стиля жены Президента, и неудивительно, ведь ее по праву можно назвать не только Первой леди Украины, но и иконой стиля.

Ранее Акценты писали о том, что Президент Украины Владимир Зеленский и Первая леди страны посетили Австрию, где Елена Зеленская посетила художественную галерею Альбертина. Именно в этой галере по инициативе Зеленской в июне текущего года начал работать аудиогид на украинском языке.

Также Акценты сообщали о том, что жена президента Украины Елена Зеленская страдает от появления фейковых соцстраниц. Она сделала официальное заявление о наличии ее официальных аккаунтов. Появление поддельных аккаунтов в социальных сетях, которые публикуют комментарии от ее имени, не на шутку рассердили Елену Зеленскую, и она написала пост, в котором разложила все по полочкам.

Подписывайтесь на наш Instagram

Подписывайтесь на наш Twitter