Наводимо слова автора без коментарів.

Андрій Мальований
Андрій Мальований

Недопуски до перевірок - одна з найбільших проблем, з якою зіштовхується сьогодні Держекоінспекція.

Особливо часто цим грішать підприємства, які мають за собою статус забруднювачів.

Одне з таких знаходиться поряд з Національним природним парком «Голосіївський». За попередніми оцінками воно відповідальне за забруднення Оріхуватських озер. Це - комунальне підприємство ШЕУ Голосіївського району.

Популярные статьи сейчас

Фанаты аж привстали: Никитюк изумила формами в коротеньком топе, есть на что посмотреть

Уже с 25 октября: "Укрзализныця" срочно предупредила украинцев — поезда будут ездить по-новому

Пенсионеры не верят ушам: пенсии станут больше — на сколько и когда ждать

У Киркорова новая "королева" - наконец-то нашел свое счастье, Пугачева с ума сходит от ревности

Все новости

За зверненням, яке подали небайдужі кияни, через незаконну врізку в колекторі КП ШЕУ зливає до водойми відходи. 3 вересня ми взяли воду з Оріхуватських озер на лабораторний аналіз. Гранично допустимі концентрації хімічного та біологічного споживання кисню перевищені в середньому в чотири рази. Це вкрай високі показники, які можуть спричинити загибель всього живого у озері.

1 жовтня КП ШЕУ Голосіївського району недопустило ДЕІ до перевірки, нічим не мотивувавши свою відмову. За фактом недопуску Інспекція спрямує відповідні матеріали до правоохоронних органів, які мають встановити факт кримінального правопорушення. Сподіваюсь на ретельне розслідування правоохоронцями цієї справи.

Такі факти, на жаль, непоодинокі. Це злочинна система, що дозволяє уникати забруднювачам відповідальності. А жертвами її є всі громадяни, які дихають забрудненим повітрям, п’ють воду зі шкідливими домішками, а потім хворіють на спричинені цим захворювання.

Тому очікую на якомога швидше ухвалення законопроекту №3091, який підвищить штрафи за недопуски на підприємства, створивши таким чином дієвий важіль впливу на забруднювачів.