Кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському нагадали про його російське минуле і сучасне, та вручили погони ФСБ.

Андрій Пальчевський. Фото: скріншот YouTube
Андрій Пальчевський. Фото: скріншот YouTube

Представники "Правого сектору" провели акцію проти кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського, який по всій країні розвісив агітаційні плакати зі своєю "перемогою". Під стінами клініки Eurolab, власником якої є претендент на крісло голови столиці, активісти залишили погони офіцера ФСБ Росії.

Популярные статьи сейчас

Фанаты ошарашены: в Сеть слили кадр из новых "Сватов" - у Валюхи новый "муж"

Все начнется 2 ноября: объявлен "мягкий" локдаун – к чему готовиться

Какие они мохнатые: Эмилия Кларк из "Игры престолов" развела ноги пошире, сразив фанов необычным нарядом - такого даже от нее не ждали

Все, наездились: столичное метро закрывают, названа дата

Все новости

Про це йдеться в дописі на офіційній сторінці "Правого сектору" у Facebook.

"Пальчевський став широко відомий завдяки постійним виступам на телеканалах кума Путіна, олігарха, депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Пальчевський відкрито поширює кремлівську пропаганду про "громадянську війну в Україні" та "братні народи Росії і України", – йдеться у повідомленні.

Пальчевському також нагадали про його російське минуле. Зокрема, активісти зазначили, що він закінчив Військовий інститут іноземних мов в Москві, балотувався до Державної Думи РФ, отримав український паспорт в непрозорий спосіб і не відмовився від російського громадянства.

Крім того, у "Правому секторі" наголосили, що клініка Пальчевського Eurolab створена на гроші, отримані невідомим шляхом, а сервер системи управління медзакладом знаходиться в Москві, і, не виключено, що контролюється ФСБ.

ПРАВИЙ СЕКТОР вручив агенту Москви Андрію Пальчевському погони офіцера ФСБ Сьогодні представники НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР"...

Gepostet von ПРАВИЙ СЕКТОР / Київ am Donnerstag, 8. Oktober 2020