Станом на 17:45 повністю відсутні підтоплення у Голосіївському, Подільському, Печерському, Дніпровському, Святошинському, Шевченківському, Дарницькому, Оболонському районах. Також ліквідовані всі підтоплення на магістральних вулицях у Деснянському і Солом’янському районах. Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Підтоплення в Києві. Фото: скріншот youtube-відео

З 17:30 весь громадський транспорт міста курсує у звичному режимі.

За дорученням Київського міського голови фахівці КК «Київавтодор» постійно моніторять ситуацію на дорогах та оперативно реагують на виникнення підтоплень.

Популярные статьи сейчас

В этом ей равных нет: звезда "Игры престолов" Эмилия Кларк нарядилась в прозрачное платье - лучше уж совсем без ничего, фаны стонут

Родители облегченно вздохнули: заявление МОН, "школы после каникул.."

А что с ногами: Эмилия Кларк из "Игры престолов" в шокирующем мини потрясла фанов - так вот что скрывала звезда, декольте не спасло

Аномальный ноябрь: синоптики огорошили прогнозом, погода дала сбой

Все новости

Наразі тривають роботи на вул. Путивльській у Деснянському районі та на розі вулиць Вінницької та Молодогвардійської у Солом'янському районі.

Працівники комунальної корпорації проводять роботи з прибирання вулично-дорожньої мережі від намивів та сміття після дощу. До роботи задіяна спеціальна техніка (гідромонітори, мулососи, мотопомпи) та 40 бригад робітників з ручного прибирання у складі 241 автодорівця. 

У разі виявлення підтоплень просимо звертатися до цілодобової диспетчерської служби за тел. 284-74-19.